На Полтавщині оголосили тендер на будівництво автодорожнього обходу Решетилівки

Очікувана вартість будівництва автодороги - 1,52 млрд грн

Служба автомобільних доріг на Полтавщині оголосила тендер на будівництво обходу Решетилівки під час реконструкції автодороги державного значення Н-31 "Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка". Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське ТБ.

Очікувана вартість будівництва - 1,52 млрд грн. Довжина обходу має скласти 8,1 км. Згідно з тендерною документацією, верхній шар дороги має бути з монолітного цементобетону. Крім того, підрядник повинен передбачити сучасні енергозберігаючі прилади зовнішнього освітлення та необхідні технічні рішення щодо доступності об`єкту для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, відповідно до чинних нормативно-правових документів.

Обхід Решетилівки передбачений Державною цільовою економічною програмою розвитку автодоріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки та Державним інвестиційним проектом "Розвиток автомобільної дороги Н-31 "Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка". Цією автодорогою щодоби курсує до 15 000 транспортних засобів. При цьому її жодного разу масштабно не ремонтували з часу побудови в 1960-х роках.

Тендерні пропозиції для участі в торгах приймаються до 8 квітня 2019 року.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на автодорозі М-22 "Полтава-Олександрія", в селі Лелюхівка Новосанжарського району, облаштували нову систему зовнішнього освітлення. Було змонтовано 56 сучасних LED-ліхатрів, тож тепер в нічний час чи в умовах недостатньої видимості проїхати дану ділянку, чекати громадський транспорт чи просто пересуватися селом стане безпечніше.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава