У Полтаві мешканці вулиці Панфілова вимагають відремонтувати дорожнє покриття

Відповідна електронна петиція опублікована на сайті  Полтавської міськради

7 березня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №307 "Капітальний ремонт дороги по вул. Панфілова (ділянка від вул. Йосипа Гофмана до вул. Дослідної)", повідомляє Depo.Полтава.

Як стверджують місцеві мешканці, проїхати даним відрізком дороги майже не можливо. Особливо в зимовий час або після сильних дощів які систематично розмивають щебеневе покриття дороги. Автор петиції Віталій Корольченко пише:

"Прошу:

1. Включити вулицю Панфілова (від перехрестя вул. Панфілова та вул. Йосипа Гофмана до перехрестя вул. Панфілова та вул. Дослідна) до списку вулиць що підлягають капітальному ремонту у 2019-2020 рр;

2. Капітальний ремонт виконати відповідно до вимог Наказу № 54 від 14.02.2012 Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів";

3. На узбіччі дороги обладнати бордюри та бетонний жолоб для стоку дощових вод задля запобігання розмивання нового асфальтного покриття".

Для подальшого розгляду міськрадою петиції повинні набрати 250 голосів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 20 листопада 2018 року на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція, в якій мешканці околиць Полтави просять владу про відкриття аптек.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава