Вбивця лісу: На Полтавщині затримали іноземця-браконьєра
Зловмисника покарали за незаконну прорубку лісу і порушення міграційного законодавства
- Полтава
-
28 жовтня 2019 09:31

Співробітники Козельщинського відділення поліції Полтавщини викрили "на гарячому" 51-річного лісового браконьєра, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на відділ комунікації обласної поліції.
Обвинувальний акт щодо іноземця, який здійснював незаконну прорубку лісу, вже скерували до суду. Також чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства.
"Вбивці" лісу загрожує покарання у вигляді чималого штрафу, арешту або й навіть обмеження чи позбавлення волі строком до трьох років.
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що у Кременчуці на Полтавщині працівники карного розшуку поліції спільно з СБУ та "спецпризначенцями" затримали 54-річного іноземця, який майже два роки перебував у міжнародному розшуку за ухилення від правосуддя.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО