На Полтавщині від задухи масово гине риба
Загибель риби пов'язують з нестачею кисню у воді
- Полтава
-
14 березня 2019 20:50
На Біляківському водосховищі в Семенівському районі Полтавщині зафіксовано загибель риби. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Коло.
В управлінні рибного господарства Полтавської області масову загибель риби пов'язують з нестачею кисню у воді. "Така проблема виникає щороку навесні, переважно в закритих водоймах. І нині - не виняток. Про ситуацію на Біляківському водосховищі нам відомо, подібне було й на озерах у Горішніх Плавнях. Цьогорічна зима була сніжною і морозною, товщина льоду на закритих водоймищах сягала до півметра. Узимку ми пробурювали лунки на воді, навіть "ганяли" повітря помпою, але не скрізь можна було доїхати разом з технікою через переметені дороги. Причина гибелі риби саме на Біляківському водосховищі нам поки що невідома, але пов’язуємо це із задухою, також гине слабка, хвора риба, та, яку придавило льодом", - розповідає заступник начальника управління рибного господарства Полтавської області Анатолій Лук'янчук.

Біляківське водосховищеперебуває в оренді, тому, за словами Анатолія Лук'янчука, відповідальність за мор риби несуть орендарі. Загалом, скільки риби та через які причини загинуло вже цього року в управлінні рибного господарства ще не знають.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратурою Полтавщини пред'явлено позовну заяву з вимогою повернути державі земельну ділянку площею понад 10 га на території Полтавського району, якою незаконно користується юридична особа. Землі рекреаційного призначення, вартістю понад 300 тис. грн, були виділені для розміщення дитячого оздоровчо-спортивного табору, але перебувають у занедбаному стані і не використовуються за призначенням протягом тривалого часу.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 17:36Полтавський депутат не задекларував понад 200 млн у криптовалюті, – Нацполіція
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 20:59Кабмін виділив понад 700 млн грн на ремонт доріг у прифронтових областях
- 20:40Рятувальники ліквідували пожежі, які виникли внаслідок атаки рф на Полтавщині
- 08:19Росіяни атакували нафтогазові об'єкти на Полтавщині
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 12:49Інструкції отримав у телеграм-каналі: На кордоні з Молдовою затримали ухилянта з Полтави
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 15:16Мультивітаміни: міфи та реальність Актуально
- 10:35Внаслідок ударів по Полтавщині пошкоджена енергоінфраструктура, знеструмлені 17 тисяч абонентів
- 21:21На Полтавщині двоє ексдиректорів підприємства незаконно видобули води на понад 450 млн грн
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 08:17Окупанти вдарили дронами по залізниці та енергетичному об'єкту на Полтавщині
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
Сектор

