На Полтавщині відбулися навчання військових пілотів-винищувачів

Метою навчань стало відпрацювання єдиної методики по відновленню льотного складу за метеоумовами та з техніки пілотування, навігації та бойового застосування

На Полтавщині відбулися навчання військо…

16 січня у 831 бригаді тактичної авіації, що базується у Миргороді на Полтавщині, відбулись перші в навчальному році командирські польоти. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на facebook-сторінку Повітряного командування "Центр".

"Метою льотної зміни стало відпрацювання єдиної методики по відновленню льотного складу за метеоумовами та з техніки пілотування, навігації та бойового застосування. Досвідчений льотно-інструкторський склад надавав методичну допомогу молодим пілотам, які в свою чергу продемонстрували високу злагодженість дій з групою керівництва польотами, фахівцями командного пункту та всіма підрозділами, що забезпечували льотну зміну", – прокоментували в бригаді.

"Безумовне дотримання чіткого порядку дій на землі та в повітрі, правильна організація роботи та злагоджена взаємодія посадових осіб, які беруть участь в управлінні та забезпеченні польотів спрацювали як єдиний організм. Водночас, потійний контроль за польотами літаків з використанням сучасних засобів зв'язку та радіотехнічного забезпечення польотів, щоденна професійна підготовка та особиста вимогливість стали запорукою успішного виконання всіх польотних завдань. Загалом керівний склад показав високий рівень організації та проведення льотної зміни – дав успішний старт новому навчальному року", – зазначив полковник Гесь.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що у 2019 році в аеропорту "Полтава" зафіксували 4121 злетів і польотів. Це на 30,3% більше, ніж у 2018 році. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"