На Полтавщині відкрили для руху відремонтовану дорогу "Полтава - Олександрія"

Напередодні Новорічних свят очільники Полтавської облдержадміністрації офіційно відновили рух транспорту на відремонтованій ділянці дороги
Depo.
31 грудня 2016 14:03
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині відкрили для руху відремонтовану дорогу "Полтава - Олександрія"
На Полтавщині відкрили для руху відремонтовану дорогу "Полтава - Олександрія"

30 грудня на Полтавщині офіційно відновили рух транспорту відремонтованій ділянці дороги М-22 "Полтава—Олександрія", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

З цієї нагоди на автошлях виїхали голова Полтавської ОДА Валерій Головко, перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод, перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький та начальник Служби автомобільних доріг України в Полтавській області Володимир Трояновський.

Традиційну червону стрічку не перерізали, натомість пустили транспортний потік через капітально відремонтований міст через річку Кобелячок поблизу села Вишневе (колишнє Свердловське) Кобеляцького району, який до цього був закритий. Фактично сьогоднішня подія означає завершення першого етапу капітального ремонту дороги М-22  "Полтава—Олександрія".

Нагадаємо, що ремонт дороги розпочали цього року на найбільш проблемній ділянці від 48 до 75 кілометру, де також знаходилися два аварійні мости — поблизу села Вишневе та села Оленівка (Козельщанський район). Загальна вартість робіт — 300 мільйонів гривень.

Левова частка коштів грошей — з державного бюджету, які виділялися на умовах співфінансування. Майже 50 мільйонів гривень виділила Полтавська обласна рада. Переможцем дворівневих конкурсних торгів (і генеральним підрядником) стала одеська компанія ТОВ "Ростдорстрой".

На Полтавщині відкрили для руху відремонтовану дорогу "Полтава - Олександрія" - фото 1

Як прокоментував начальник Служби автомобільних доріг України в Полтавській області Володимир Трояновський, проблемою виявився той факт, що дорога, збудована у 50-х роках минулого століття, не має основи. Тому довелося запроваджувати технологію холодного ресайклінгу, фактично будувати нову бетонну основу.

Єдина невідремонтована ділянка на відрізку від 48 до 75 кілометру — це перетин з дорогою Р-52 "Дніпро—Царичанка—Кобеляки—Решетилівка". Наступного року тут розпочинається повна реконструкція у рамках інвестиційного проекту. На перехресті буде збудовано спочатку кільцеву розв’язку, а потім — сучасну дворівневу.

Перший заступник голови Полтавської ОДА, депутат обласної ради Андрій Пісоцький  зауважив, що у 2017 році буде закінчено трасу Т-1716 "Хорол— Семенівка—Кременчук" та майже повністю відремонтують ділянку дороги Р-60 "Пирятин—Лохвиця—Ромни".


Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".