На Полтавщині виявили кілька десятків випадків смертоносного "Дельта"-штаму COVID-19
У Полтавській області станом на 16 серпня підтвердили 30 випадків захворювання людей на небезпечний штам коронавірусу "Дельта"
- Полтава
-
16 серпня 2021 11:24

Відомо, що йдеться як про саму Полтавську область, так і про Полтавську громаду.
Про це повідомляє "РБК-Україна", передає Depo.ua.
Станом на зараз відомо, що агресивним штамом COVID-19 інфікувалося 20 мешканців Полтавської області. Ще 10 нових хворих – це жителі Полтавської громади.
За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 78617 випадків захворювання на COVID-19.
Одужали 76349 жителів області, продовжують лікування 392 людини. Усього зареєстровано 1876 летальних випадів.
За минулу добу зареєстрували 7 нових випадків інфікування на коронавірус.
Нагадаємо, кількість зареєстрованих на території України випадків зараження коронавірусним штамом "Дельта" збільшується. Станом на минулий четвер в Україні вже зафіксували 300 хворих, які інфікувалися саме цим видом недуги.
Довідка: Коронавірус штаму "Дельту" вперше виявили в Індії. Штам має дві ключові мутації зовнішньої "спайкової" частини вірусу, яка прикріплюється до клітин людини.
За даними британського Управління громадського здоров'я, штам "Дельта" у 1,6 раза заразніший, ніж штам "Альфа", у 2,26 раза частіше призводить до госпіталізації та у 1,45 раза частіше — до реанімації.
Вакцини проти цієї мутації коронавірусу є ефективними, однак вона дещо нижча, ніж щодо попередніх штамів.
У ВООЗ раніше заявили, що штам "Дельта" уже поширився щонайменше у 111 країнах світу. Коронавірус "Дельта" в Україні вперше зафіксували у другій половині червня, а вже 28 липня стало відомо про першу смерть від нового типу вірусу. Помер хворий чоловік у Києві.
Читайте також: Україна на карантині до 1 жовтня: Що відбувається (ХРОНІКА)
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:51Під час атаки на Полтаву постраждали майже 60 осіб, є загиблі
- 10:57Внаслідок атаки на будівлі ТЦК у Полтаві загинуло двоє та поранено 11 людей, - ОВА
- 10:30В Полтаві дрони атакували міський та обласний ТЦК: Є загиблі та поранені, - Сухопутні війська
- 09:40У Полтаві пролунав вибух — на місто рухалися "шахеди"
- 10:19Вночі неподалік Полтави зафіксували землетрус
- 11:29Після ворожої атаки частина Полтавщини без світла
- 07:01Окупанти вночі атакували дронами Полтавщину
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 11:36СБУ затримала неповнолітнього коригувальника: Наводив ракети по Дніпру та Полтавщині
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:39 Небезпека після обстрілу: Увесь Кременчук у небезпечних кульках - касетних боєприпасах (ФОТО) ФОТО
- 11:01 За ніч ППО знешкодила 260 повітряних цілей над Україною
- 08:49 Табуни "Кинджалів", "Іскандерів", "Калібрів" та "Шахедів" атакували цієї ночі Кременчук
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36 Оборонці неба цієї ночі збили 167 з 194 цілей
- 09:05Нічний жах на Полтавщині: Ворог атакував зі всього, чим міг
- 12:39У Полтаві Tesla влетіла у парковку: Постраждали люди і машини (ФОТО) ФОТО
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 22:28 Для захисту енергетики: В Україні розробляють нові дрони-перехоплювачі