На Полтавщині встановили 19 карантинних постів: Де вони розміщуються
Найбільше контрольно-карантинних постів встановили у Кременчуцькому та Гадяцькому районах
- Полтава
-
6 квітня 2020 15:56

На Полтавщині встановили 19 контрольно-карантиних постів, на яких поліцейські та медики вимірюють температуру водіям автівок, аби уникнути поширення коронавірусу. Про це у telegram-каналі повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, пише Depo.Полтава.
Якщо у водіїв або пасажирів автівок виявлять високу температуру тіла та симптоми ГРВІ, то цих осіб відправлять на самоізоляцію під нагляд сімейного лікаря, а також у випадку потреби викличуть мобільну групу.
Найбільше постів (по три) встановили у Кременчуцькому та Гадяцькому районах Полтавщини. По два пости розташовується у Пирятинському і Котелевському районах, та по одному – у Лохвицькому, Зіньківському, Чутівському, Карлівському, Новосанжарському, Кобеляцькому, Глобинському, Оржицькому та Гребінківському.
Фото: telegram-канал Олега Синєгубова
Нагадаємо, що 5 квітня ПЛР-тести підтвердили коронавірус у двох мешканців Горішніх Плавнів (загалом на Полтавщині зареєстровано вже 11 випадків). За словами мера Горішніх Плавнів Дмитра Бикова, обидва пацієнти нині перебувають під спостереженням сімейних лікарів. Також мер Горішніх Плавнів повідомив, що двоє раніше захворілих на коронавірус мешканці Горішніх Плавнів, які перебувають у інфекційному відділенні, проходять сиптоматичне лікування. Перша пацієнтка почувається відносно задовільно, другий – у стані середньої тяжкості, але з позитивною динамікою.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:28В Україні сіють озимину
- 20:56Прикриваючись війною троє посадовців "Полтаваобленерго" купували неіснуючі трансформатори
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:33Російський удар по Крюківському залізничному мосту через Дніпро: Потяги курсуватимуть зі змінами маршруту
- 09:50 Рашисти поцілили в залізничний міст на Полтавщині: Є проблеми з рухом потягів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 23:45На Полтавщині через негоду зникло світло
- 20:25На Полтавщині копачі випадково знайшли бивень мамонта ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній