ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині засудили бійця "Правого Сектору"

Рецидивіст, який представився бійцем 17 запасного батальйону ДУК "Правий Сектор" за крадіжку отримав 3 роки 6 місяців умовно
Depo.
2 вересня 2015 17:58
ФОТО: depo.ua

Відбулося судове засідання Комсомольського міського суду Полтавської області, на якому розглянули матеріали кримінального провадження за обвинуваченням уродженця Рязані Російської Федерації, громадянина України, з повною середньою освітою, неодруженого та не працюючого. Зі слів обвинуваченого, він є бійцем 17 запасного батальйону ДУК "Правий сектор". Він також 8 разів притягався до кримінальної відповідальності, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Обвинувачення інкримінувало йому вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України (Крадіжка). Суд встановив, що в період часу з 11 год. 00 хв. 20 лютого 2015 року до 03 год. 30 хв. 25 лютого 2015 року обвинувачений скористався заздалегідь викраденим ключем від вхідних дверей та проник до квартири, звідки викрав майно, яке належало власнику квартири.

Переліченим майном обвинувачений розпорядився на власний розсуд. В судовому засіданні він повністю визнав себе винуватим, об'єм та вартість викраденого майна не заперечував. Обвинувачений додатково показав, що в цій квартирі тимчасово, на час відсутності потерпілого, проживала його колишня співмешканка, якій він допомагав перевозити речі. Приблизно за тиждень до крадіжки він знайшов в цій квартирі на холодильнику запасний ключ від вхідних дверей та залишив його собі. Коли у нього виникли фінансові труднощі, він вирішив "поправити" їх за чужий рахунок.

Приймаючи до уваги щире каяття обвинуваченого, те що з серпня 2011 року (більше 3 років) він злочинів не вчиняв, в також враховуючи думку потерпілого, який прохав суворо не карати обвинуваченого, суд визнав обвинуваченого винним в скоєнні кримінального правопорушення і призначив йому покарання у виді трьох років, шести місяців позбавлення волі. Одночасно суд звільнив засудженого від призначеного покарання, якщо він протягом 3-річного строку випробування не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього такі обов'язки:

• не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи;
• повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання.
• періодично з'являтися для реєстрації в орган кримінально-виконавчої системи.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.