На Полтавщині засудили молодика, який жорстоко вбив товариша через дівчину
Екс-судимому за грабіж ревнивцю загрожує до 12 років позбавлення волі
- Полтава
-
27 лютого 2019 09:33

На Полтавщині до 12 років позбавлення волі засуджено 20-річного юнака, який вбив 35-річного товариша, посварившись з ним через дівчину. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.
У травні 2018 року між чоловіками виник конфлікт під час спільного розпиття спиртного. Раніше судимий за грабіж молодик почав наносити потерпілому удари руками та ногами по обличчю, а потім штовхнув його в спину, від чого чоловік впав на асфальт. Не зупиняючись на цьому, обвинувачений продовжував наносити 35-річному чоловіку численні удари ногами по голові.
Після побиття зловмисник з іншим чоловіком, який з ними вживав алкогольні напої, переніс тіло потерпілого з місця події та залишив у траві, а після цього пішов остаточно добити його. Від закритої черепно-мозкової травми, що супроводжувалась крововиливами під оболонки та в речовину головного мозку, потерпілий помер.
Прокуратурою Полтавської області скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням зловмисника у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. Молодика визнано винним та засуджено до 12 років позбавлення волі.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 24 лютого у Кременчуці по проспекту Свободи, 148 двоє невідомих з застосуванням фізичної сили обікрали 48-річну жінку. Зловмисники поцупили у потерпілої сумку з телефоном, гаманцем і банківськими картками. Сума збитків і обставини події нині з'ясовуються.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:58За побиття військовослужбовців ТЦК судитимуть трьох жителів Полтавщини
- 20:31На Полтавщині стався землетрус
- 13:42ТЦК у Полтаві поскаржився на "нездорову частину суспільства", яка допомогла втекти мобілізованим
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 10:50Пікнік: як правильно спланувати та що врахувати для комфортного відпочинку Актуально
- 11:47Під час нічної атаки постраждала залізнична інфраструктура у двох регіонах, - УЗ
- 11:02На Полтавщині виготовляли косметику та парфуми під марками відомих світових брендів
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 10:43 СБУ затримала пару агенток РФ, що готували теракти у Дніпрі та Полтаві ФОТО
- 11:21В аквапарку на Полтавщині втопилася дитина
- 10:18На Полтавщині вночі працювала ППО, через атаку дронів пошкоджене житло
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 21:01Родич ТЦКашника з Запоріжжя отримав 1,2 млн грн від дружини загиблого воїна і вимагав ще (ВІДЕО) Відео
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 17:03В Кременчуці внаслідок удару по будівлі ТЦК поранена людина
- 15:48Ворожа атака по Кременчуці: Всі подробиці ФОТО Відео
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії