ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині значно зросла дитяча злочинність

Рівень дитячої злочинності з початку року у Полтавській області зріс на 63,7%
Depo.
2 листопада 2015 17:45
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 2 листопада, на щотижневій апаратній нараді в ОДА говорили про сплеск дитячої злочинності та методи її протидії, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Новини Полтавщини".

Начальник кримінальної міліції у справах дітей УМВС Полтавщини Жанна Ахіджанян повідомила, що найтяжичими серед злочинів, вчинених дітьми є крадіжки, грабежі, розбійні напади та злочини, пов'язані з наркотиками. 70% зареєстрованих злочинів були скоєні в період з 15:00 до 21:00, тобто коли діти після школи не були нічим зайняті. Причому учасниками протиправних дій стали 195 неповнолітніх. З них 75 — школярі та 60 учнів ПТУ; 42 — раніше судимі.

За словами Жанни Ахіджанян, найголовніший чинник, який призводить до дитячої злочинності — це соціально-психологічні умови, в яких розвивається дитина. Серед них: матеріально-побутові умови, стосунки з батьками, педагогами та однолітками, відсутність повноцінного дозвілля тощо. Непоодинокі випадки, коли дитина зростає в сім’ї, де скоюється насилля.

Причину зростаючої дитячої злочинності правоохоронці вбачають у неорганізованому дозвіллі школярів. На сьогоднішній день в області відкриті різноманітні гуртки, але більшість з них працюють на платній основі. Не всі батьки мають змогу сплачувати за них. Окрім того, безкоштовні заклади не можуть похвалитися різноманітністю направлень, повідомила Жана Ахіджанян.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава