Неформальний і сучасний: У Полтаві обговорили, яким цьогоріч буде фестиваль "Майстерня міста"

В 2019 році урбаністично-культурний фестиваль відбудеться на Театральній площі з 30 травня по 2 червня

Вчора, 17 квітня, у "Інституті розвитку міста" відбулась прес-конференція, під час якої обговорили організаційні моменти і особливості урбаністично-культурного фестивалю "Майстерня міста – 2019" у Полтаві. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську міськраду.

Організатори зауважили, що "Майстерня міста" - це майданчик, де може зустрічатися влада, громада, бізнес, громадські організації, активні мешканці міста, які мають змогу втілити в життя свої ідеї. Темою цьогорічного фестивалю, який відбудеться вже вчетверте, стане "Розвиток міської інфраструктури", і всі ідеї мають бути пов'язані з реалізацією запланованих проектів Концепції інтегрованого розвитку міста "Полтава 2030". 

За словами директора "Інституту розвитку міста" Юрія Левченка, заявки на участь у фестивалі можна подати до 22 квітня. Також під час прес-конференції визначились з місцем проведення заходу – цьогоріч "Майстерню" розгорнуть на Театральній площі з 30 травня по 2 червня.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що з 25 по 27 квітня у Полтаві триватиме Великодній ярмарок. Від вулиці Котляревського до Театральної площі встановлять декілька стилізованих торгівельних наметів, оформлених за полтавським колоритом, де полтавцям пропонуватимуть свою продукцію відомі місцеві підприємства.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава