ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Один із полтавських кандидатів відмовився від теледебатів

Журналісти не дочекалися Андрія Матковського
Depo.
12 листопада 2015 09:54
ФОТО: depo.ua

Учора, 11 листопада, мали відбутися дебати між кандидатами на посаду міського голови Олександром Мамаєм і Андрієм Матковським, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на Громадське ТБ.

Втім Андрій Матковський не дав згоди на участь у теледебатах з Олександром Мамаєм на Громадському ТБ. Так, журналісти прийняли рішення відмінити дебати. "У зв'язку з тим, що ми так і не отримали згоди на участь у дебатах від Андрія Матковського, редакцією було прийняте рішення про їх відміну", - написали журналісти студії.

Нагадаємо, днями Андрій Матковський дав інфомацію у ЗМІ, а також розклеїв борди по Полтаві про те, що запрошує Мамая на теледебати на телеканалі "Місто".

Втім, за словами самого Мамая, офіційно його ніхто не запрошував, про ці дебати очільник Полтави дізнався від журналістів. Тож заявив, що не збирається іти до Матковського на дебати. Мовляв, "Місто" заангажований телеканал і працює на Матковського.

Натомість Мамай згодився провести дебати на будь-якому іншому каналі і після пропозиції журналістів зголосився зустрітися з Матковським на Громадському ТБ. Однак Андрій Матковський згоди не дав. Через це дебати не відбулися.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.

Ми тепер ВКонтакте. Долучайтеся до нашої групи!