Озеленення міста: У 2019 році влада Полтави планує висадити понад 200 нових дерев і кущів

За словами комунальників, роботи з озеленення розпочнуться з настанням оптимальних для цього погодніх умов

Сьогодні, 18 березня, під час щотижневої апаратної наради у Полтавській міськраді обговорили питання щодо запланованих робіт з озеленення міста у 2019 році, повідомляє кореспондент Depo.Полтава

За словами начальника управління містобудування та архітектури міськвиконкому, головного архітектора міста Миколи Шевельова, реконструкцією та відновленням зелених насаджень займається координаційна ландшафтна рада. Цьогоріч пропозиції стосуються вулиць Степана Хартуріна, Зіньківської, Кучеренка, бульвару Богдана Хмельницького, вул. Миру, Лисенка, тощо.

Виконуючий обов'язки керівника КП "Декоративні культури" Сергій Луценко доповів, що порівняно з минулим роком, обсяг запланованих робіт значно збільшився. За його словами, у 2019-му заплановано висадку 254 хвойних і листяних порід дерев та кущів (у  2018 році було висаджено 79 дерев). Також Сергій Луценко додав, що роботи з озеленення розпочнуться  з настанням оптимальних для цього погодніх умов. У планах - робота на наступних об'єктах: парк по вулиці Петра Юрченка, парк Скорботної матері, парк Котляревського, Першотравневий проспект, бульвар Богдана Хмельницького, вул. Марії Башкірцевої, вул. Європейська, Гожулівська, Лідова.

Як стверджує Луценко, нині в процесі вирощування знаходиться 29 сортів декоративних однорічних квітів, які будуть висаджені на квітниках загальною площею більше 5 тис. кв. м.

Заступниця мера з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко зауважила, що нині існує потреба в оновленні дерев на територіях шкіл та лікарень. Це питання вирішуватимуть з керівниками освітніх та медичних закладів, управлінням житлово-комунального господарства та КП "Декоративні культури".

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у 2019 році на Полтавщині планується відкриття близько 20 спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42×22 та двох повноформатних футбольних полів зі штучним покриттям. Ці роботи виконуватимуться за співфінансування бюджетів різних рівнів - від місцевого до держбюджету України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава