ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пенітенціарії відповіли на страйк у Комсомольській виправній колонії №136

Станом на 7 серпня в установі утримується 128 осіб, серед них 35 засуджених відмовилися виходити на роботу
Depo.
8 серпня 2015 13:57
ФОТО: depo.ua
Пенітенціарії відповіли на страйк у Комсомольській виправній колонії №136
Засуджені страйкують

"З метою недопущення розповсюдження неправдивої та провокаційної інформації в місцевій та центральній пресі, повідомляємо наступне" - йдеться у зверненні ДПтС України в Полтавській області, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на офіційний сайт установи. Раніше у ЗМІ з'являлася інформація про страйк засуджених, котрі відмовилися виходити на роботу через неналежні умови праці та погане харчування.

Пенітенціарії у своїй відповіді посилаються на ст.60 Кримінально-виконавчого кодексу України. Працевлашування в установі проводиться по господарському обслуговуванню установи, на підсобному господарстві у майстерні установи та на контрагентському об'єкті НПП "Фероліт". Середня заробітна платня працівників складає 2250 гривень, на контрагентському об'єкті (де за інормацію працюють страйкуючі засуджені) зарплата становить більше 3 000 гривень.

Що стосується харчування, то основним способом є котлове забезпечення, яке здійснюється через їдальню установи. Проте "мають місце випадки, коли у зв'язку з низькою продуктивністю праці, систематичним невиконанням засудженими норми виробітку та, як наслідок, низького рівня заробітної плати, у окремих працівників утримання вартості харчування та комунальних послуг проводиться не в повному обсязі", йдеться у повідомленні ДПтС Полтавщини. На думку пенітенціаріїв, харчування в утриманців колонії якнайкраще, тож скаржитися нема на що.

Страйк засуджених в установі припинився 5 серпня після виїзду на місце події обласного керівництва пенітенціарної служби. У ході проведення роз'яснювальної та індивідуально-виховної роботи засуджені відмовилися від своїх претензій та приступили до роботи на контрагентському об'єкті "Фероліт".

А диму, як відомо, без вогню не буває.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава