ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перше грудня - День боротьби зі СНІДом

ВІЛ/СНІД - одна з найглобальніших проблем сучасності, захворювання, від якого досі не знайдено вакцини, та гинуть люди
Depo.
1 грудня 2015 12:09
ФОТО: depo.ua
Перше грудня - День боротьби зі СНІДом
Перше грудня - День боротьби зі СНІДом

У Полтавській області на початок 2015 року на кожні 100 тисяч населення регіону 204 ВІЛ-інфіковано, а серед них - 55 хворих на СНІД, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ГУ статистики у Полтавській області.

Закладами охорони здоров'я протягом січня-вересня 2015 року взято під нагляд 327 ВІЛ-інфікованих осіб з уперше в житті встановленим діагнозом і на початок жовтня їх чисельність становила 3134 особи ( з них 922 - хворі на СНІД). З загальної кількості хворих кожен другий був інфікований при уведенні наркотичних речовин ін'єкційним шляхом та унаслідок статевих стосунків. 220 дітей отримали інфекцію від ВІЛ-інфікованої матері.

Нагадаємо, Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн світу прозвучав заклик до розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Головна мета відзначення цього дня - привернути увагу суспільства до проблеми вказаного захворювання. За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі сповільнився. За останні п'ять років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилася на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи та Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте.