Першого заступника Мамая Михайла Шевченка звільнили з посади

На сесії Полтавської міськради також намагались звільнити заступника мера з питань ЖКГ Андрія Ляміна, але Мамай пообіцяв накласти вето в разі позитивного голосування

Сьогодні, 24 травня у Полтаві триває п'ятнадцята сесія міської ради сьомого скликання, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Депутати розглянули пропозицію Юліана Матвійчука про звільнення першого заступника мера Михайла Шевченка та виведення його зі складу виконкому. Депутат Олександр Шамота, в свою чергу, запропонував звільнити всіх заступників Мамая, в чому його підтримав Андрій Матковський.

Також Матковський заявив, що фракція "БПП" відзиває свої голоси за призначення Оксани Деркач секретарем міськради. 30 з 40 депутатів проголосували за основу рішення, 17 - за поправки Шамоти, а 27 – за ухвалення питання в цілому.

Також Юліан Матвійчук запропонував вивести зі складу виконкому заступника мера з питань ЖКГ Андрія Ляміна. За словами Матковського, вони відзивають Ляміна з посади. Партія "Самопоміч" підтримала звільнення Ляміна, а Олександр Шамота знову висунув вимогу "скинути" всіх замів.

Олександр Мамай зазначив, що його заступник нині на лікарняному, тож він проти цього рішення, і в разі позитивного голосування він накладе вето.

Після цього депутати перейшли до голосування. За основу питання проголосували 33 з 40 депутатів, за правки Шамоти - 18, в цілому - 11.
Таким чином, заступник мера з питань ЖКГ Анлрій Лямін залишився на посаді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава