UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Петиція: Мешканці Щербанівської ОТГ просять міську владу Полтави про забезпечення благоустрою

Відповідна електронна петиція опублікована на сайті  Полтавської міськради

Петиція: Мешканці Щербанівської ОТГ прос…

20 березня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №312 "Благоустрій вулиці Віктора Андрієвського", повідомляє Depo.Полтава.

Як стверджують місцеві жителі, вулиця Віктора Андрієвського де-юре є місцевою дорогою, але де-факто використовується як об'їзна магістральна дорога для транзитного транспорту, що прямує між містами Кременчук та Харків. Вулиця не має належного для магістральної дороги огородження, споруд для зменшення шуму, повноцінних тротуарів та регульованих пішохідних переходів. Як наслідок, люди змушені жити в умовах вібрацій, шуму та викидів вихлопних газів, що перевищують санітарні норми для житлових мікрорайонів. Дорога має по одній смузі в кожен бік, а транспорт рухається зі значним перевищенням швидкості.

"Пропоную:
1. Заборонити рух вантажного транспорту вулицею Віктора Андрієвського в обох напрямках зі встановленням відповідних знаків. Відвести транзитний вантажний транспорт до вулиць Комарова та Серьогіна, які не мають житлових забудов і зручні для вантажівок;
2. Обмежити максимальну швидкість руху вулицею Віктора Андрієвського на рівні 50 км/год зі встановленням відповідних знаків;
3. Запустити автостоянку в кінці вулиці Андрієвського, яка передбачена генеральним планом забудови мікрорайону, або іншу", - написав автор петиції Тимур Кохтаєв.

І хоча територіально вулиця Андрієвського розташована поза межами Полтави в Щербанівській ОТГ, автор петиції сподівається, що Полтавська міська рада допоможе вирішити проблеми нового мікрорайону. Для подальшого розгляду міськрадою петиції повинні набрати 250 голосів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 20 листопада 2018 року на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція, в якій мешканці околиць Полтави просять владу про відкриття аптек.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook