UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Підозрюваний у нападі на суддю Гольник звинуватив її у політактивності

Олександр Ковжога подав заяву до Вищої ради правосуддя стосовно Лариси Гольник, де звинуватив її занятті політичною діяльністю

Підозрюваний у нападі на суддю Гольник з…

Сьогодні, 1 лютого Вища рада правосуддя розглянула справу щодо несумісності стосовно судді Октябрського райсуду Полтави Лариси Гольник, відкриту за заявою Олександра Ковжоги, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на офіційний сайт ВРП.

Заява про порушення суддею Гольник вимог щодо несумісності, передбачених ч. 4 ст. 54 ЗУ "Про судоустрій і статус суддів" надійшла до ВРП 24 квітня 2017 року.
У заяві Олександра Ковжоги зазначалося, що Гольник займається політичною діяльністю, що прямо заборонено чинним законодавством.

У Вищій раді провели перевірку та не встановили обставин, які б свідчили про належність судді до політичної партії чи професійної спілки, виявлення прихильності до них, участь судді у політичних акціях, мітингах, страйках. Саме тому відсутні підстави для висновку про те, що Гольник порушила вимоги щодо несумісності.

Вища рада правосуддя ухвалила визнати відсутніми порушення вимог щодо несумісності суддею Гольник.

Нагадаємо, юрист Олександр Ковжога подав позов на суддю Ларису Гольник за її розповідь на сторінках "Української правди" і каналу "1+1" про начебто його зв'язок з кримінальним світом і прикривання корупції мера Полтави.

А 22 листопада 2017 року на суддю Гольник напали, серед підозрюваних і Олександр Ковжога.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"