ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Після 11 років роботи з посади пішов гендиректор ФК "Ворскла"

11 вересня був крайній офіційний робочий день Дмитра Яворського в стінах рідного клубу
Depo.
13 вересня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua
Після 11 років роботи з посади пішов гендиректор ФК "Ворскла"
Після 11 років роботи з посади пішов гендиректор ФК "Ворскла"

Одинадцять років керував футбольним клубом "Ворскла" Дмитро Яворський, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт ФК "Ворскла".

Спочатку працював віце-президентом клубу, пізніше - на посаді генерального директора. 11 вересня стало останнім офіційним робочим днем Яворського в стінах рідного клубу.

"Дорогі друзі, шановні колеги і вболівальники футбольного клубу "Ворскла". Сьогодні хочу висловити слова кожному з вас. Успіхи клубу, яких ми добивалися за роки, коли я працював у Полтаві, розділяємо з вами порівну. Слова подяки хочу сказати на адресу керівників клубу. Вірю, що вони зможуть розвинути й примножити все, що було досягнуто раніше. Спасибі "Ворсклі" та її вболівальникам, низький уклін щедрій полтавській землі й усім людям, з якими мене зводила доля. Всією душею завжди буду за рідний клуб, з яким ми разом досягали гучних успіхів - завоювали Кубок України в 2009-му, неодноразово брали участь у різних стадіях єврокубків, стали справжньою грозою визнаних грандів українського футболу. До нових зустрічей, мої дорогі полтавці!" - написав Яворський на сайті "Ворскли".

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на