ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Письменник Ігор Леденьов описав Полтаву минулу, нинішню і майбутню

Книга "Таємниця золотого орла" написана у виключно новому жанрі - християнська фантастика
Depo.
1 вересня 2015 14:17
ФОТО: depo.ua
Письменник Ігор Леденьов описав Полтаву минулу, нинішню і майбутню
Письменник Ігор Леденьов описав Полтаву минулу, нинішню і майбутню

Полтавець Ігор Леденьов, мабуть, єдиний письменник, який написав про Полтаву художню книгу, де обласний центр виступає не лише містом, де розвиваються події, а й головним персонажем твору, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Дія роману відбувається в Полтаві у 1709, 1909, 1959, та 2009 роках. У далекому минулому читачам відкривається змога очима дев'ятикласників Дмитра Томіна і Андрія Дорошенка побачити Полтавську битву, зустрітися з царем Миколою ІІ, перенестися на святкування 200-річчя битви та побувати на шабаші нечисті у Диканьці. За задумом автора, орел на монументі "Слави" притягує позитивну енергію, золотий вінок над ним символізує перемогу Добра над Злом. При зникненні цих символів Полтаву очікує велика небезпека, тож двоє дев'ятикласників вирішують відправитися на його пошуки у минуле та заглянути у майбутнє.

Полтава майбутня постає перед читачами розвиненим містом. Автор описує Корпусний парк, який зберіг давнє планування хрестоподібних алей, проте осучаснився до невпізнаваності. Десятки великих фонтанів знаходяться посеред кожної алеї, вцентрі прямокутного газону знаходиться великий круглий фонтан з золотими скульптурами, поруч ростуть пальми, на перетині алей стали чотири мармурових Янголи.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.