Поліція продовжує фіксувати порушення виборчого законодавства на Полтавщині
Окрім кримінальних проваджень, поліція розслідує адміністративні порушення за фактами замовлення та виготовлення друкованих матеріалів передвиборної агітації без реквізитів та незаконного розміщення агітматеріалів
- Полтава
-
9 липня 2019 14:46

Як повідомив начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін, до двох кримінальних проваджень, відкритих за ймовірними фактами перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого права (ч. 1 ст. 157 КК України) приєднано ще шість справ, що містять відомості про можливі факти використання бренду однієї з поличних партій, повідомлення неправдивої інформації щодо виборчої програми та введення виборців в оману. Про це пише Depo.Полтава з посиланням на відділ комунікації ГУ НП в Полтавській області.
Також складено дев'ять адміністративних протоколів за фактами замовлення та виготовлення друкованих матеріалів передвиборної агітації без відповідних реквізитів (ч. 1 ст. 212-13 КУпАП) та один – за порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів (ст. 212-14 КУпАП).
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 21 липня 2019 року в Україні мають відбутися позачергові вибори до Верховної Ради. 27 червня спостерігачі зафіксували раздачу подарунків дітям після агітаційного концерту на підтримку кандидата в народні депутати в 144 виборчому окрузі Олександра Мамая.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО