UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Полтававодоканал" підвищить тарифи через об'єднання з "Миргородводоканалом"

У зв'язку з реорганізацією діючі тарифи підвищаться на 2-6%

"Полтававодоканал" підвищить тарифи чере…
ФОТО/ Depo.Полтава

22 серпня на офіційному сайті "Полтававодоканалу" повідомили про необхідність встановлення нових тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у 2019 році, пише Depo.Полтава.

Підвищення тарифів відбудеться у зв'язку з реорганізацією підприємства, а саме приєднання до КП "Полтававодонал" "Миргородводоканалу". За попередніми розрахунками полтавських комунальників, нові тарифи виглядатимуть так:

- централізоване водопостачання – 11,86 грн за кубометр;
- централізоване водовідведення –11,69 грн за кубометр.

У "Полтававодоканалі" наголосили, що ці розрахунки не є остаточними і тарифи підвищаться всього на 2-6%.
Національна комісія має право відрегулювати розраховані підприємством тарифи, якщо на це будуть економічні чи правові підстави. Зауваження та пропозиції щодо цієї інформації приймають впродовж десяти днів з дня її опублікування за адресою: вул. Пилипа Орлика, 40-а. 

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 21 серпня відбулося чергове засідання виконкому Полтавської міської ради, під час якого обговорили стан підготовки міста до опалювального сезону 2019-2020 років. Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота зазначив, що на сьогодні приблизна готовність до нового опалювального складає 60%.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook