Полтавці вибороли три медалі на Чемпіонаті України з тхеквондо

Чемпіонкою у ваговій категорії до 57 кг стала кременчужанка Дар'я Кареліна

Полтавці вибороли три медалі на Чемпіона…

У Харкові закінчився Чемпіонат України з тхеквондо серед дорослих. Тхеквондисти з Полтави та Кременчука завоювали три медалі з дорослого чемпіонату України, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Чемпіонкою у ваговій категорії до 57 кг стала кременчужанка Дар'я Кареліна. У фіналі вона здолала Любаву Ільчик з Дніпропетровщини з рахунком 6:2. Кременчужанка Оксана Гриньова стала третьою у ваговій категорії до 46 кг. "Бронза" на рахунку полтавця Вадима Бярина (вагова категорія до 63 кг).

Нагадаємо, що полтавець Богдан Касьян став чемпіоном України з плавання. На дистанції 50 метрів на спині він випередив найближчого суперника майже на секунду.