ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавець обікрав військову частину на Донеччині

У суді чоловік повністю визнав свою провину
Depo.
8 вересня 2016 16:40
ФОТО: depo.ua
Полтавець обікрав військову частину на Донеччині
Полтавець обікрав військову частину на Донеччині

У Миргородському районному суді завершився розгляд справи за фактом незаконного зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухонебезпечних речовин, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт города Полтавы.

Як значиться в єдиному реєстрі судових рішень, підсудний, проходячи службу, як мобілізований четвертої хвилі часткової мобілізації, у військовій частині В4533, що дислокувалася на території Донецької області, у середині березня 2016 на блок-посту, у Костянтинівці Донецької області знайшов пістолет "Zoraki" 914.

Чоловік вирішив залишити його собі. З цією метою він підібрав його і переніс за місцем своєї дислокації військової частини, під Зайцево Донецької області, де зберігав його у своїх речах.

Крім цього, в кінці березня 2016 року, згаданої військової частини, він з ящиків, де зберігалися боєприпаси і вибухові речовини, взяв 11 патронів калібру 9х18 мм, а також три заряди вибухової речовини (корпусу гранат "Ф-1"), один заряд вибухової речовини (корпус гранати "РГД-5"), з чотирма запалами до зазначених ручних гранат, і зберігав їх при собі за місцем дислокації.

Після демобілізації боєць привіз боєприпаси додому. В суді підсудний повністю визнав свою провину. Суд взяв до уваги щиросердне розкаяння, сприяння слідству і статус учасника бойових дій, і визнав підсудного винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 263 ч. 1 КК України і призначив йому покарання - (три) роки позбавлення волі.

Згідно ст. 75 КК України засудженого було звільнено від відбування покарання, за умови, якщо він протягом однорічного випробного строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на