ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавець розповів Головку, чому прикував себе наручниками до суду

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко прийняв чотирьох позичальників валютних кредитів, що вимагали аудієнції з ним
Depo.
13 липня 2015 16:17
ФОТО: depo.ua
Полтавець розповів Головку, чому прикував себе наручниками до суду
Полтавець Сергій Бойко розповів Головку чому прикував себе наручниками

Зустріч проходила за зачиненими дверима, пресу в кабінет не пустили, повідомляє кореспондент Полтава.depo.ua.

Полтавець Сергій Бойко розповів Головку чому прикував себе наручниками - фото 1

Серед позичальників був і Сергій Бойко - полтавець, який сьогодні прикував себе кайданками до дверей Апеляційного суду у Полтаві. Чоловік розповів, що кредит свого часу брав у гривнях. Проте, банк вирішив, що повертати гроші треба в валюті. "Долари ніхто в очі не бачив. Дали мені 104 тисячі гривень. Я їм уже 25 тисяч доларів віддав і офіційно заявив, що готовий їм повернути іще 104 тисячі гривен. А вони хочуть 300 з гаком. Я вже точно не пам'ятаю скільки там" - розповів Бойко журналістам.

Бойко каже, що пройшов дві судові інстанції. Втім, підтримки у Феміди не знайшов: і в першому, і в Апеляційному судах результат був на користь банку. Сергій розповів, що після таких рішень звертався до психіатра - нерви не витримують. Остання надія, стверджує він, на керівника області Валерія Головка.

Полтавець Сергій Бойко розповів Головку чому прикував себе наручниками - фото 2

Ще одна жертва нестабільного курсу в Україні - полтавка Олена Кувялова. Вона також брала кредит в гривнях, а тепер доводиться виплачувати валютою. Гроші жінка взяла, щоб купити квартиру, у якій зараз мешкає з малолітньою дитиною. Аналогічно програла суд і тепер чекає візиту виконавчої служби. "На даний момент у цій квартирі прописана моямалолітня дитина - 4,5 роки. Іншого житла, окрім цієї оселі, у мене немає, іти мені нікуди. Суд я програла і зараз чекаю рішення виконавчої служби про те, що мене виселять. Але я звідти виселятися не збираюся. Хай приходять, що хочуть, те й роблять" - розповіла жінка пресі.

Полтавець Сергій Бойко розповів Головку чому прикував себе наручниками - фото 3

Усіх чотирьох валютних позичальників прийняв голова ОДА Валерій Головко. За їхніми словами, керівник області пообіцяв підняти це питання на державному рівні і допомогти кожному зокрема.

Більше новин про життя Полтави читайте на poltava.depo.ua.