ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавка увійшла у список 11 найкращих молодих поетів України

Учасниця незалежного мистецького об’єднання Анна Ютченко увійшла в список фіналістів одного з найпрестижніших поетичних конкурсів – "Молода Республіка Поетів"
Depo.
3 вересня 2015 09:36
ФОТО: depo.ua
Полтавка увійшла у список 11 найкращих молодих поетів України
Полтавка увійшла у список 11 найкращих молодих поетів України

З'явився список поетів, які увійшли до фіналу конкурсу "Молода Республіка Поетів", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт "Форуму видавців".

Серед 11 фіналістів є і представниця нашого міста - 19-річна студентка Полтавського національного педагогічного університету Анна Ютченко.

Цього року на конкурс надійшло 166 заявок з різних областей України, серед фіналістів є молода поетка з Польщі Клаудія Рачек, яка навчається на україністиці в Яґелонському університеті.

Крім Клаудії конкурентами Анни у боротьбі за перемогу стануть Елла Євтушенко, Ірина Божко, Ігор Астапенко, Сергій Шкабара, Катерина Девдера, Катерина Грушовська, Марія Семашина, Галина Танай, Олександра Очман.

Фіналістів визначило компетентне поетичне журі з чотирьох чоловік: Мирослав Лаюк, Галина Крук, Богдана Матіяш та Маріанна Кіяновська.

Гала-концерт фестивалю "Молодої Республіки Поетів" і оголошення цьогорічного переможця відбудеться 12 вересня о 20:30 у Львові в Музеї Ідей. Всі учасники прочитають свої поезії для публіки.

Нагадаємо, що минулого року дівчина теж увійшла до фіналу, але не перемогла. Маємо надію, що цього року полтавці таки пощастить.

"Молода Республіка Поетів" - це літературний проект, що гуртує творчу молодь зі всієї України, надаючи їй унікальну можливість читати власні вірші перед широкою аудиторією і видавати книжки. Конкурс відбувається щороку з 15 червня до закінчення Львівського міжнародного літературного фестивалю, в рамках "Форуму видавців". Ініціатор дійства - перекладач, літературний менеджер, поет та критик Ілля Стронґовський. "МРП" відкриває незнані імена, допомагає молодим авторам знайти своїх слухачів, читачів і видавців.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.