Полтавщина отримає на медицину 104 млн грн з держбюджету

Кошти спрямують на лікування діабетиків, утримання центру громадського здоров'я, фінансування медзакладів тощо

Полтавщина отримає на медицину 104 млн г…

26 березня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов повідомив, що Полтавщина отримає 104 млн грн субвенції з державного бюджету на розвиток системи охорони здоров'я. Про це повідомили на сайті Полтавської ОДА, пише Depo.Полтава.

Субвенцію розподілять таким чином:

- 22,4 млн грн – на забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет;
- 6,3 млн грн – на утримання центру громадського здоров’я;
- 21,3 млн грн – на фінансову підтримку окремих закладів охорони здоров'я вторинного та третинного рівня, які надають медичну допомогу за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.

Решту 54 млн грн витратять на фінансування дитячих будинків, закладів служби крові, МСЕКів, бюро судмедекспертизи, бази спецмедпостачання, проведення судово-психіатричної експертизи, патолого-анатомічних бюро та психлікарень. 

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 26 березня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов перевірив Лубенську лікарню інтенсивного лікування, яка є одним з 17 відділень, де прийматимуть пацієнтів у випадку виявлення коронавірусної інфекції на Полтавщині. Синєгубов зазначив, що у випадку першої хвилі коронавірусу в області, ця лікарня забезпечена всім необхідним: апаратами ШВЛ, засобами індивідуального захисту тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"