ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавщина прощалася з Героєм Другої світової, учасником параду Перемоги 1945 року

На фронтах війни він отримав шість поранень
Depo.
9 вересня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua
Полтавщина прощалася з Героєм Другої світової, учасником параду Перемоги 1945 року
Полтавщина прощалася з Героєм Другої світової, учасником параду Перемоги 1945 року

Сьогодні Кременчук попрощався з героєм Другої світової війни, ветераном Андрієм Олексійовичем Щасливим, який пішов з життя 7 вересня, повідомляє Depo.Полтава з псиланням на сайт Кременчуцької міськради.

Кременчужанам різного віку добре знайоме ім’я земляка інваліда Другої світової війни, полковника у відставці, учасника параду Перемоги 1945 року Андрія Олексійовича Щасливого.

Він народився у багатодітній родині 93 роки тому, молодим хлопцем був мобілізований на фронт Другої Світової війни, де в боях із фашистськими загарбниками отримав шість поранень. Після війни відбудовував зруйновану країну, пропрацювавши в будівельній галузі до виходу на заслужений відпочинок. Навіть  на пенсії,  як людина дієва, енергійна та комунікабельна, Андрій Олексійович намагався якомога більше зробити для міста Кременчука. Всі свої знання та досвід він передавав молодим землякам, до останнього часу  працював у раді ветеранів, брав активну участь у військово-патріотичних заходах.  

Полтавщина прощалася з Героєм Другої світової, учасником параду Перемоги 1945 року - фото 1

Участь у церемонії прощання з Андрієм Щасливим взяли міський голова Віталій Малецький, його заступники Володимир Пелипенко та Руслан Проценко, депутат Кременчуцької міської ради Микола Бокован. 

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на