Полтавська міськрада прогнозує початок опалювального сезону вже на цьому тижні (ВІДЕО)

Якщо середня добова температура ще три дні буде менше 8°, то вже 26 жовтня почнуть вмикати опалення у лікарнях, закладах освіти та деяких житлових будинках

Полтавська міськрада прогнозує початок о…

Сьогодні, 22 жовтня, під час апаратної наради у Полтавській міськраді представники "Теплоенерго" та голови районних рад прозвітували про готовність до нового опалювального сезону, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Секретар міськради Олександр Шамота наголосив, що опалювальний сезон розпочнеться, як тільки добова температура три дні поспіль складатиме менше 8°. Вже у середу на засіданні виконкому планують ухвалити рішення щодо початку нового сезону, а з п'ятниці, якщо вірити прогнозам, почнуть давали тепло у лікарні, заклади освіти та деякі житлові будинки.

За словами представників "Полтаватеплоенерго", за зверненнями лікарень та закладів освіти вже готові вмикати опалення, де є така технічна можливість. Проте більшість шкіл поки опалення не потребують, оскільки діти поки на канікулах. Олександр Шамота доручив керівникам управлінь взяти це питання на контроль, аби мати змогу оперативно почати опалювальний сезон.

Представники районних рад прозвітували, що представники ОСББ на деяких вулицях ще мають заборгованість перед "Теплоенерго", проте вони переведені на розрахунки вчасно отримають опалення. Також доповіли про інцидент на вулиці Степового Фронту, 34, де напередодні опалювального сезону мешканець будинку демонтував всі прилади опалення та внутрішньоквартирну теплову мережу, проте, запевняють, що і цю проблему вже вирішили.

Нагадаємо, 16 жовтня під час апаратної наради у Полтавській міськраді запевнили, що опалювальний сезон розпочнеться без затримок. Опалення пообіцяли увімкнути, як тільки спостерігатиметься тенденція зниження температури повітря.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook