Полтавські архітектори думають, що збудувати на території колишнього заводу "Знамено"

На території демонтованого заводу хочуть побудувати багатоповерхівку, в якій окрім квартир будуть розташовуватись офіси та магазини

Вчора, 13 червня у Полтаві відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради під головуванням головного архітектора міста Миколи Шевельова, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської міськради.

На нараді розглянули проект детального плану території обмеженої вулицями Європейською, Автобазівською та проїздом. Раніше тут знаходились виробничі потужності колишнього заводу "Знамено". Проте, кажуть фахівці, нині основної будівлі немає, тому існує необхідність планування забудови даного кварталу.

Архітектори наголосили, що територія заводу потребувала часткової зміни цільового призначення, що і було зроблено. Раніше це була промислова територія, нині – громадського призначення.

Так, відповідно до запропонованого проекту детального плану території, тут планують розміщення адміністративно-житлового комплексу. Нині ж вже розробили ескіз багатоповерхівки, яким передбачено будівництво житла зі змішаною функцією – офісами і приміщеннями для торгівельної діяльності. У будівлі буде 253 квартир, орієнтовна кількість жителів – 530.

Члени архітектурної ради також зауважили, що представлений проект – доволі відносний і потребує значного доопрацювання. Тож питання зведення будинку запропонованого зразка на місті колишнього залишається відкритим та буде обговорюватися в процесі подальшої роботи.

Нагадаємо, 13 січня цього року у Полтаві остаточно зруйнували колишній головний корпус 22 заводу "Знамено".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава