ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавські нардепи не визнають вибори на Донбасі

Верховна Рада звернулася до демократичних держав світу, щодо законності місцевих виборів на окупованій території
Depo.
6 жовтня 2015 18:10
ФОТО: depo.ua

Верховна Рада звернулася до демократичних держав світу та міжнародних організацій щодо намірів провести незаконні вибори на непідконтрольних територіях, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Сьогодні народні обранці проголосували за Звернення Верховної Ради України до держав-партнерів (демократичних держав світу) та міжнародних організацій щодо намірів проведення незаконних виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей. "За" проголосувало 237 народних обранців.

В тексті Звернення, зокрема, йдеться про "виборчий фарс... маріонеток Кремля" у вигляді виборів в так званих "ДНР" та "ЛНР" 18 жовтня та 1 листопада. Ці наміри не відповідають "ні українському законодавству, ні загальновизнаним демократичним стандартам ОБСЄ та є свідомими кроком, спрямованим на зрив мирного процесу".

Народні депутати вважають, що вибори під дулами автоматів не сприятимуть вільному волевиявленню громадян, Росія та бойовики не демонструють жодного прогресу у контексті вирішення мирного плану, натомість Україна послідовно виконує Мінські домовленості.

Серед народних депутатів з Полтавщини "За" проголосували: Костянтин Іщейкін, Тарас Кутовий, Сергій Каплін, Андрій Река, Юрій Бублик та Юрій Шаповалов. Костянтин Жеваго був відсутнім, а Олег Кулініч - "Утримався".

Більше новин про події в області знаходьте на Depo.Полтава.