ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавські правоохоронці вирушили на Схід

Більше сотні міліціонерів в рамках ротації поїхали на зміну своїм колегам у зону АТО
Depo.
24 липня 2015 20:40
ФОТО: depo.ua
Полтавські правоохоронці вирушили на Схід
У Полтаві урочисто провели бійців

Зі збірного пункту обласного управління МВС у Полтаві урочисто провели бійців батальйону "Полтава", роти "Кременчук" та зведеного загону міліції, повідомляє кореспондент Полтава.depo.ua.

У Полтаві урочисто провели бійців - фото 1

Цього разу на Схід поїхало менше полтавських правоохоронців аніж зазвичай. Начальник обласного управління Олег Бех пояснює це так: "У зв'язку з тим, що оборонні рубежі укріплені силами окремих механізованих бригад, ми відправили зменшену кількість складу. Наші завдання не змінилися - охорона правопорядку, виявлення осіб пов'язані з сепаратизмом, тероризмом. Хлопці повністю укомплектовані і приладами зв'язку, і продуктами харчування забезпечені. У районі 9 ранку бійці поміняються, а до Полтави група повернеться не раніше 7 вечора" - розповів Олег Бех.

У Полтаві урочисто провели бійців - фото 2

Полтавські правоохоронці боронитимуть позиції Маріуполя. Там, каже командир батальйону "Полтава" Юрій Анучін, ситуація порівняно спокійна: "Зараз ситуація більш менш спокійна. Є легкі обстріли зі стрілецької зброї. Обстрілів з важкої техніки поки немає. На моєму напрямку - район Маріуполя, вже тиждень ситуація спокійна".

У Полтаві урочисто провели бійців - фото 3

Уже традиційно з найкращими побажаннями до бійців звернулися полтавські школярі. Подарували захисникам малюнки та патріотичні стрічки-браслети. Освятив бійців перед від'їздом священик полтавського Свято-Успенського собору Отець Юрій. Він прочитав молитву та окропив їх святою водою. Через місяць вони повернуться додому. А завтра, в рамках ротації, до Полтави повернуться їхні колеги. Вони упродовж місяця охоронятимуть громадський порядок за місцем роботи.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.