ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавські рятувальники навчали дітей своїй професії

В рамках проекту "Місто професій" діти обирали собі справу до душі
Depo.
27 вересня 2015 14:00
ФОТО: depo.ua
Полтавські рятувальники навчали дітей своїй професії
Полтавські рятувальники знайомили дітей з своєю професією

Учора, 26 вересня, у Корпусному парку відбувся інтерактивний профорієнтаційний проект "Місто професій" повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ДСНС Полтавщини.

 Кожній дитині була надана можливість ближче познайомитися з різними професіями, дізнатися про особливості та умови роботи, спробувати власні сили у виконанні тих чи інших елементарних завдань, з якими стикаються фахівці різних служб під час повсякденної роботи.

Одну із презентацій організували співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області та Полтавська обласна організація Добровільного пожежного товариства України. У імпровізованому містечку були представлені різні професії, які входять у систему ДСНС. Про свою роботу розповідали пожежні, піротехніки та інші фахівці Служби порятунку. Також, була представлена спеціальна та пожежна техніка, бойове спорядження та технічне обладнання, за допомогою якого вогнеборці ліквідовують різні надзвичайні події та рятують життя тих, хто потрапив у біду.

Полтавські рятувальники знайомили дітей з своєю професією - фото 1

Відповідно до задуму проекту, діти, які завітали на "Місто професій" отримували документ, який засвідчує участь у заході та відвідували майстер-класи різних служб та організацій. Після інструктажів, діти виконували елементарні завдання відповідно до напрямку роботи. За швидкість та якість виконання дітлахи отримували зарплату "місцевою валютою". Іграшкові гроші учасники проекту мали змогу витрачати у спеціальній крамниці на подарунки та солодощі. У такий спосіб організатори заходу хочуть навчити дітей не лише основам ринкової економіки, але й дати можливість обрати фах з представлених професій та поступово йти до визначеної мети.

Полтавські рятувальники знайомили дітей з своєю професією - фото 2

"Такі заходи корисні як для найменшеньких, так і для підлітків, які навчаються у випускних класах, але ще не визначилися ким хочуть стати. Професія рятувальника потребує витримки, професіоналізму, самовідданості", - зауважив начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Віктор Дейнега.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава