ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавські стоматологи ідуть у відпустку, щоб лікувати бійців у зоні АТО

У майже польових умовах полтавські медики вилікували сотню військових
Depo.
16 жовтня 2015 16:00
ФОТО: depo.ua
Полтавські стоматологи ідуть у відпустку, щоб лікувати бійців у зоні АТО
Полтавські стоматологи ідуть у відпустку, щоб лікувати бійців у зоні АТО

В умовах війни людський організм здатен на неймовірне. Прийнято вважати, що відступають навіть хронічні хвороби та не беруть застуди. Але зуби на передовій таки болять. У цьому переконалися стоматологи з обласної лікарні. Та не тільки переконалися, а ще й вилікували майже сотню військових у Горлівці, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на ОДТРК "Лтава".

Допомагали бійцям у Горлівці шість полтавських лікарів та дві медсестри. Потік пацієнтів в імпровізованому стоматкабінеті не зрівняти навіть із найнапруженішим робочим днем у лікарні. У Горлівці приймали пацієнтів просто в коридорі санаторію-профілакторію. У майже польових умовах вилікували сотню військових.

Щоб зберегти зуби бійцям, лікарі та медсестри йдуть у тарифну відпустку, або ж за свій рахунок, тож жодних фінансових бонусів не мають. Заступник головного лікаря обласного центру стоматології Віктор Харченко розповідає, що обладнання та медикаменти везуть із Полтави. Також збирають передачу для військових - у Горлівку, наприклад, везли сокири. Лише на пальне для техніки необхідно витрати близько трьох тисяч гривень.

Спершу стоматологи з Полтавщини поїхали в зону АТО на прохання самих бійців. Нині про них знає уся Україна. Полтавські лікарі певні, що поїздка на Схід - не остання. За потреби лікувати зуби в зоні АТО готові, єдине, що потрібне - гроші.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.