ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавські воїни-зв'язківці навчають допризовну молодь

Командування частини вважає популяризацію військової служби одним із важливих напрямів своєї роботи
Depo.
25 липня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua
Полтавські воїни-зв
Полтавські воїни-зв'язківці навчають допризовну молодь

У Полтаві на базі навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних сил України в рамках Всеукраїнського патріотичного наметового табору "Відвага-2016" відбулись показові заняття із загальновійськових і спеціальних дисциплін з допризовною молоддю, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Міністерство оборони України.

Юнаки та дівчата з усіх регіонів України ще у травні-червні в жорсткому конкурсному відборі вибороли право взяти участь у цьогорічному табірному зборі.

Полтавські воїни-зв'язківці навчають допризовну молодь - фото 1

Серед головних завдань заходу, що гармонійно поєднують елементи національно-патріотичного, духовного та фізичного розвитку молоді, особливе місце посідає така складова, як захист Батьківщини. Саме з огляду на цей чинник, командування навчально-тренувального центру й ініціювало проведення на базі частини показових занять військового спрямування.

Заняття пройшли у два етапи. Упродовж першого, теоретичного, гості після ознайомлення з історією та сьогоденням навчально-тренувального центру, долучились до вивчення характеристик стрілецького озброєння, зразків засобів і техніки зв’язку, зокрема й новітніх екземплярів, які сьогодні є на озброєнні Збройних сил України. З допомогою досвідчених викладачів та інструкторів, серед яких були й учасники АТО, майбутні захисники Вітчизни набули першого практичного досвіду у розбиранні та складанні автомата і кулемета, у розгортанні польових засобів зв’язку.

Полтавські воїни-зв'язківці навчають допризовну молодь - фото 2

Другий етап занять було проведено на базі навчального містечка центру та стрілецького тиру, де юнаки та дівчата дізнались про порядок організації та проведення занять з вогневої підготовки. На іншому навчальному місці учасники мали змогу спробувати свої сили під час подолання смуги перешкод та ознайомитись із роботою екіпажів радіостанцій, які працюють у польових умовах.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на