Полтавські юнаки вибороли 3 медалі на чемпіонаті України з тхеквондо

В Одесі завершилися всеукраїнські змагання з тхеквондо, полтавці повертаються з нагородами

Полтавські юнаки вибороли 3 медалі на че…

У перший день змагань Антон Тимофієнко, спортсмен збірної Полтавської області з Кременчука у вазі до 73 кілограмів виборов чемпіонство, тим самим забезпечивши собі місце у збірній України для участі в Чемпіонаті Європи у Латвії, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на сайт Полтавської федерації тхеквондо ВТФ.

У другий день змагань у боротьбі за нагороди кращий результат показав Євгеній Щербак із Полтави (вагова категорія до 55 кілограмів). Євгеній виграв три поєдинки та, на жаль, у фінальному поступився київському спортсмену Олексію Малєєву. Результат - друге місце Чемпіонату України з тхеквондо ВТФ.

Також у ваговій категорії до 55 кілограмів виступав В'ячеслав Конрадій з Кременчука. Поступившись майбутньому чемпіону, В'ячеслав виборов третє місце чемпіонату України.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.