UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Полтавський Краєзнавчий музей шукає підрядника для розробки проєкту переоблаштування туалетів

Музей тричі оголошував торги для того, аби знайти підрядника, який розробить проєкт переоблаштування туалетів у будівлі

Полтавський Краєзнавчий музей шукає підр…

Краєзнавчий музей імені В. Кричевського тричі оголошував торги для того, аби знайти підрядника, який розробить проєкт переоблаштування туалетів у будівлі, передає Depo.Полтава із посиланням на "Зміст". 

Перший тендер оголосили цьогоріч 12 травня, орієнтовною вартістю 350 тис. грн. До закупівлі тоді отримали кілька запитань. 15 травня, не дочекавшись проведення аукціону, закупівлю скасували через те, що не змогли усунути виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель. 

Другі торги оголосили через кілька годин після скасування першої закупівлі. Також отримали запитання від підрядників щодо вимог до підрядника. Через 10 днів – 25 травня – закупівлю також скасували. Згідно з інформацією на Prozorro, тоді у замовника зникла потреба у послугах. 

Проте втретє торги оголосили того ж дня. Тепер уже отримали як запитання, так і вимоги про усунення дискримінаційних вимог у тендерній документації. І ці порушення замовник не зміг усунути. Тому торги вчергове скасували. 

Останній тендер оголосили 30 червня. Тепер, після трьох скасувань, замовник має право самостійно обрати підрядника, який виконає роботи, без проведення аукціону. Зазначимо, що у тендерній документації вказано, що підрядник має виконати роботи до 30 липня цього року. Тоді як аукціон запланували на 10 липня. 

Музей намагається замовити: 

  • переоблаштування санвузлів (чоловічий та жіночий) загального користування для персоналу з виділенням універсальної кабіни з обладнанням для людей, що мають інвалідність;
  • облаштування нових санвузлів для відвідувачів.

Проєкт має включати заміну частини мережі внутрішнього водопостачання, каналізації, електропостачання, сигналізації між кабінкою для людей з інвалідністю та персоналом, а також — гаряче водопостачання.

Щоб виконати ці роботи, на думку замовника, в учасника повинні бути:

  • вимірювальні інструменти та прилади, а саме: склерометр (прилад для вимірювання твердості матеріалів:металів, мінералів тощо), детектор металу, нівелір (геодезичний прилад для визначення перепадів висот між точками на земній поверхні та у відкритих і підземних гірничих виробках), лазерний вимірювальний інструмент;
  • персональні комп’ютери;
  • електронна офісна техніка: сканер, принтер, телефон;
  • не менш ніж одне робоче місце має бути обладнане таким програмним забезпеченням: програмою "AutoCAD" (або еквівалент), програмою "АВК-5" (або еквівалент).

У штаті підрядника, на думку замовника, мають бути:

  • експерт із технічного обстеження будівель і споруд;
  • інженер-геодезист (фахівець, що здійснює вимірювання відстаней, напрямків, кутів між різними напрямками та визначення координат). 

Секретар тендерного комітету раніше пояснила ЗМІСТу, що формувати тендерні вимоги їм тоді допомагали будівельники з досвідом виконання подібних робіт. Це не заборонено законодавством, адже музей може не мати фахівців, що могли б це зробити. Проте така залученість може спровокувати конфлікт інтересів, якщо ці ж "будівельники з досвідом" зайдуть на торги. Можемо припустити, що їхня пропозиція буде відповідати усім вимогам. 

Проте директор музею Олександр Супруненко сказав: взагалі сумнівається, що знайдеться підрядник, що зможе виконати ці роботи. Адже будівля має статус пам’ятки архітектури національного значення – втручатися до конструктивних особливостей будівлі не можна. Роботи потрібно буде погоджувати з Мінкультом.

Нагадаємо, що археологічна колекція Полтавського краєзнавчого музею поповнилася артефактом скіфського часу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme