ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавський мер приревнував свого підлеглого до опонентів і пригрозив розправою

У мережі з'явився аудіозапис розмови Полтавського міського голови та його підлеглого інспектора з благоустрою
Depo.
29 вересня 2015 16:06
ФОТО: depo.ua
Полтавський мер приревнував свого підлеглого до опонентів і пригрозив розправою
Полтавський мер приревнував свого підлеглого до опонентів і пригрозив розправою

В Ютубі з'явився аудіозапис розмови мера Полтави Олександра Мамая, який зараз повторно балотується на посаду голови міста, зі своїм підлеглим, повідомляє Depo.Полтава.

Старший інспектор по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Віталій Павлій написав заяву у міліцію. Згідно доказів, які він надав правоохоронним органам, міський голова Полтави Олександр Мамай погрожував йому розправою і змушував написати заяву на звільнення.

Полтавський мер приревнував свого підлеглого до опонентів і пригрозив розправою  - фото 1

Селищний голова Рибців Віталій Павлій на посаді старшого інспектора по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтавського МВК працював з квітня 2014 року. За його словами, на початку вересня цього року міський голова Олександр Мамай вирішив серйозно з ним поговорити.

Зі свідчень Павлія, мера не влаштовувало те, що у себе на Рибцях старший інспектор у вільний від роботи час нібито агітував за іншого кандидата на посаду Полтавського міського голови. Мамай поставив перед інспектором ультиматум: або той працює на його передвиборчу кампанію, або пише заяву за власним бажанням і звільняється з роботи. При цьому, як стверджує заявник, Мамай вирішив залякати його. Він сказав, що у разі продовження поширення інформації про діючого мера Полтави, найме хлопців, які поб'ють Павлія.

Тому Віталій звернувся до правоохоронних органів, а саме у Полтавське міське управління УМВС України в Полтавській області. У своїй заяві Павлій виклав всі факти і додав доказ розмови - записаний аудіофайл з погрозами від Мамая. Селищний голова Рибців попросив вжити відповідних заходів і подбати про його безпеку.

Павлій стверджує, що розмова відбулася 2 вересня 2015 року в офісі партії "Совість України", де роздають цукор виборцям. Мамай дав час Павлію до 7 вересня, щоби той вирішив: або бере участь у передвиборчій кампанії Мамая, або звільняється. Згодом Віталій Павлій пішов на лікарняний (через 5 днів після розмови). Доки він лікувався, його посаду скоротили.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.