UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Полтавський ремонтно-механічний завод заборгував мільйон за оренду землі

Сума збитків при користуванні земельною ділянкою на вул. Буровиків, 6 за останні три роки становить понад мільйон гривень 

Полтавський ремонтно-механічний завод за…
Фото ТСН

Полтавський ремонтно-механічний завод заборгував понад 1 млн грн за три роки оренди землі, хоча безоплатно користувався міською землею 10 років, передає Depo.Полтава із посиланням на Poltavske.tv.

20 травня на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради підтримали проект рішення про затвердження акту визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді, внаслідок порушення земельного законодавства, заподіяних територіальній громаді, внаслідок порушення земельного законодавства Товариством з обмеженою відповідальністю "Полтавський ремонтно-механічний завод" при користуванні земельною ділянкою на вулиці Буровиків, 6.

"12 травня 2020 року відбулася комісія з визначення збитків, які завдало ТОВ "Полтавський ремонтно-механічний завод" при користуванні земельною ділянкою на вул. Буровиків, 6. За останні три роки сума збитків становить 1 млн 378 тис. 520 грн", – повідомив Юрій Трегубов, начальник управління земельних ресурсів та земельного кадастру.

За його словами, у 2010 році підприємству надали дозвіл на виготовлення технічної документації. Також Полтавська міська рада прийняла рішення про передачу цієї земельної ділянки в оренду, але договір про оренду так і не уклали. Цього року підприємство знову подало документацію на розроблення документів.

"Нам вдалося відбити для міста борг лише за останні 3 роки. Фактично 10 років безоплатно експлуатували міські землі", – написав у Telegram секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Нагадаємо, що мешканець Черкащини відшкодував майже 70 тис. грн збитків за забруднення землі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"