"Полтавський танк" Олександр Хижняк отримав спортивний "Оскар"

Найкращий боксер Чемпіонату світу та його тренер стали лауреатами міжнародної премії "Золотий Мангуст", яку провели в Одесі

"Полтавський танк" Олександр Хижняк отри…

Полтавський боксер Олександр Хижняк та його тренер-батько стали лауреатами однієї з наймасштабніших спортивних премій "Золотий Мангуст", яку традиційно проводять у Одесі наприкінці року. Про це повідомили у прес-службі Федерації боксу України, пише Depo.Полтава.

На цьогорічній церемонії нагородиотримали 40 найкращих спортсменів, тренерів, спортивних діячів та меценатів. Лауреатами премії стали представники десяти країн світу. Цю відзнаку називають спортивним "Оскаром", переможці премії отримають коштовні статуетки та відзнаки, які виготовляють ексклюзивно для церемонії.

Нагадаємо, у вересні боксер з Полтави Олександр Хижняк став чемпіоном світу у ваговій категорії до 75 кг. "Полтавський танк" у фіналі світової першості в Німеччині впевнено переміг казахського спортсмена і завоював "золото".

В стартовому поєдинку Чемпіонату світу-2017 Олександр Хижняк здолав боксера зі Словаччини з рахунком 4:0. У чвертьфіналі з рахунком 4:1 полтавець здолав представника Англії Бенджаміна Вайтакера, а у півфіналі американця Іслі.

У червні 2017 року Олександр Хижняк став чемпіоном Европи з боксу у ваговій категорії до 75 кг.

До того ж, Хижняк занесений до національного реєстру рекордів, як боксер, який здобув найбільшу кількість титулів за 330 днів (6 титулів).