ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавському нардепу приписують зв'язки з Януковичем та Майданівськими розстрілами

Сергія Капліна називають проектом російської пропагандистки Столярової
Depo.
30 серпня 2016 09:03
ФОТО: depo.ua
Полтавському нардепу приписують зв
Полтавському нардепу приписують зв'язки з Януковичем та Майданівськими розстрілами

Сергій Каплін має бути допитаний у справі злочинів проти Майдану і притягнутий до відповідальності за приналежність до банди Януковича, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на канал24.

Про це заявив народний депутат від фракції "Народний фронт" Андрій Помазанов.

За його словами, в політичних і журналістських колах давно обговорюється інформація про те, що кримінальне оточення Януковича після втечі у Росію залишило в Україні "смотрящих" за своїми бізнесовими структурами.

Помазанов висловив переконання, що саме так народився медійний персонаж Сергій Каплін.

За його словами варто подивитися кілька документів: доказову схему з розслідування "Наших грошей" про структуру власності колишнього міністра внутрішніх справ Януковича Захарченка. Розслідування чітко демонструє, що "112 канал" належить бізнес-імперії Захарченка. Поряд з назвою цього каналу на схемі стоїть прізвище Андрія Подщипкова.

До недавнього часу Подщипков значився кінцевим вигодоотримувачем у власності "112 каналу". На сайті Національної ради з телебачення і радіомовлення досі вказано, що кінцевим бенефіціаром є саме він. Щоправда, нещодавно канал змінив структуру власності. Нардеп Помазанов вважає, що зроблено це для приховання зв’язків з представниками режиму Януковича.

Водночас, персональна сторінка на сайті Верховної Ради України демонструє, що Подщипков є помічником Сергія Капліна. 

Народний депутат називає ще два джерела інформації, які демонструють причетність Капліна до бізнес-імперії Януковича-Захарченка.

Крім того, Подщипков став заступником Капліна у "Партії простих людей". А ще одне розслідування сайту "Телекритика", журналісти якого професійно займаються вивченням меді-ринку, крок за кроком, через прізвища показали всі таємниці заплутаних зв'язків, які ведуть від Партії регіонів до Капліна.

Однак, на його переконання, остаточно стало зрозуміло, хто такий "Попандопуло української політики", з викритої журналістами переписки російської пропагандистки Столярової, яка працювала на "Інтері".

Столярова відкрито пише, що Каплін - її проект. З числа тих, кого вона, за її ж словами, як "рука Кремля" посадила на депутатські місця у Верховну Раду.

На переконання депутата "Народного фронту", очевидні зв’язки Капліна із Захарченком і Столяровою мають стати предметом для розслідування Служби безпеки України.

Нардеп звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою викликати Капліна на допит у справі розстрілів на Майдані. Необхідно з’ясувати ступінь обізнаності і причетності Капліна до злочинів Захарченка, а також його інформаційну підривну діяльність за завданнями ФСБ, про що свідчить листування Столярової.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на