ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавці незадоволені суддею Струковим

Після гучного скандалу із головою Полтавського обласного управління Нацбанку України Михайлом Городницьким, суддя Струков, що виніс виправдувальний вирок банкіру, потрапив у немилість до місцевих громадських активістів
Depo.
27 липня 2015 16:16
ФОТО: depo.ua

Спочатку невдоволена громадськість влаштовувала мирні акції протесту під стінами прокуратури та реакції не було, повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на ГО "Громадянський майдан Полтавщини" у "Фейсбук".

Після цього активісти направили листа до Генеральної прокуратури України із проханням розібратися у законності судового рішення. Відповідь на ім'я ГО "Громадянський майдан Полтавщини" надійшла відповідь від в.о. начальника відділу управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Д. Курило. Він порадив розібратися із конфліктом,що виник між громадськістю та суддями Жовтневого районного суду, на місці.

" Пропоную організувати розгляд відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства, забезпечити ретельну та неупереджену перевірку всіх доводів, за наявності підстав вжити заходів реагування", - йдеться у листі Курило.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.