Полтавці вимагають припинити нічну торгівлю в супермаркеті "АТБ"

Мешканці багатоповерхівки на Леваді зібрали підписи і вимагають від місцевої влади припинити роботу магазину у їхньому будинку в нічний час
Depo.
9 грудня 2016 11:58
ФОТО: depo.ua
Полтавці вимагають припинити нічну торгівлю в супермаркеті "АТБ"
Полтавці вимагають припинити нічну торгівлю в супермаркеті "АТБ"

Мешканці будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 28 у Полтаві протестують проти цілодобової  роботи магазину "АТБ-Маркет" у їхньому будинку, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

За словами мешканців багатоповерхівки, супермаркет не має дозволу на нічну торгівлю. За словами  мешканця будинку Валерія, тепер кожен вечір до магазину викликають поліцію. Чоловік показує підписи сусідів, які виступають проти цілодобової  роботи "АТБ-маркету", та надає рішення виконкому Полтавської міської ради за 25 листопада 2016 року: "У зв’язку з наявністю скарг мешканців житлового будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 28 на незручності, що були викликані роботою в нічний час магазину ТОВ "АТБ-Маркет" , комісія приймає рішення не погоджувати цілодобовий режим роботи цього закладу...".

Представник "АТБ-Маркет" заявив, що їх заклад не мають права закрити по рішенню суду, і всі питання треба направляти на юридичну адресу у місто Дніпропетровськ.

За словами заступника Полтавського міського голови Віталія Нікіпелова, супермаркет не зобов'язаний  мати дозвіл на нічну торгівлю, адже з 2005 року заборонено надавати дозволи на торгову діяльність. Тому правового механізму впливу на власників магазину в даному випадку немає.

Юрист порадив власникам квартир звернутись із цивільним позовом до суду про порушення прав мешканців будинку.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".