ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В кріслах міських голів на Полтавщині влаштувалася стара гвардія чиновників

В Полтавській області в більшості міст на виборах мера перемогли представники нинішньої влади, або ті, хто раніше займав відповідні посади
Depo.
30 жовтня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua

Мером Зінькова переобрано самовисуванця Сергія Максименко, якого підтримали 94,8% виборців, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ЦВК.

Крім нього на цю посаду балотувався ще один кандидат-самовисуванець Михайло Лейко. Він набрав 5,2% голосів.

В Гадячі перемогу отримав представник президентської партії Володимир Нестеренко, який набрав 33,38% голосів. В минулому він займав посаду першого заступника міського голови.

Миргород також не забажав міняти мера. Діючий голова Сергій Соломаха, що балотувався від БПП "Солідарність", набрав 56,28% голосів.
У Комсомольську перемогу на виборах виборов заступник міського голови Дмитро Биков. Він набрав близько 48% голосів виборців.

Кобеляки також лишили при владі стару гвардію. Екс-голова Кобеляцької РДА Олександр Копелець випередив на 27 голосів чинного мера Олександра Ісипа, якого підтримали 28,5% виборців.

Другий тур виборів проходитиме 15 листопада. В Кременчуці до нього виходять теж представники діючої влади: перший віце-мер Віктор Калашник (14,1%) та його заступник Віталій Малецький (21,4%).

За попередньою інформацією, в другий тур виборів скоріш за все вийдуть екс-мер Полтави Андрій Матковський та чинний міський голова Олександр Мамай. Офіційні результати ЦВК ще не оприлюднила.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.