На Полтавщині оштрафували посадовицю сільради, яка сама себе "запреміювала"

За корупційні правопорушення прокуратура подала до суду позов на виконуючу обов'язки голови однієї з сільрад Пирятинського району

На Полтавщині оштрафували посадовицю сіл…

Прокуратура Полтавщини покарала та стягнула штраф у розмірі 12,5 тисяч гривень за корупційний злочин на користь територіальної громади з в.о. голови однієї з сільрад Пирятинського району. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

На посадовицю складено два протоколи про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, передбачені ч. 1 ст. 297 (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів) та ч.2 ст. 297 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів) відносно секретаря однієї з сільських рад Пирятинського району, яка виконувала обов'язки голови відповідної ради.

Жінка без рішення сесії сільської ради щомісяця встановлювала собі премії, внаслідок чого незаконно "заробила" 12,5 тисяч гривень. За принципової позиції прокуратури її визнано винною у вчиненні зазначених адміністративних правопорушень та накладено штраф в розмірі 3400 гривень.

Окрім цього, щодо посадовиці пред'явлено позовну заяву з вимогою стягнути з правопорушниці незаконно отримані кошти. Позовні вимоги задоволено у повному обсязі, на користь Дейманівської сільської ради Пирятинського району стягнуто 12,5 тисяч гривень шкоди, завданої адміністративними корупційними правопорушеннями, пов'язаними з корупцією.

Нагадаємо, 10 вересня прокуратурою Полтавщини було затримано на хабарі начальника Горішньоплавнівського міського відділу державної виконавчої служби, який обіцяв жінці зняти арешт з житла, який було накладено через борг з виплати аліментів її колишнім чоловіком та переоформити на неї право власності на частину квартири.

Посадовця вдалося впіймати "на гарячому", під час отримання другої частини хабара у розмірі 12000 гривень в приміщенні супермаркету. Першу частину коштів в сумі 4000 гривень керівник відділу отримав раніше на банківську картку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook