Прикордонники протестували нову військову техніку - КрАЗ Халк і КрАЗ Спартан

Транспортні засоби нового покоління продовжують надходити до військових підрозділів
Depo.
17 листопада 2016 11:41
ФОТО: depo.ua
Прикордонники протестували нову військову техніку - КрАЗ Халк і КрАЗ Спартан
Прикордонники протестували нову військову техніку - КрАЗ Халк і КрАЗ Спартан

Серед понад 60-ти вітчизняних виробників, які представили прикордонникам 25 нових і модернізованих зразків транспортних засобів і спеціальної техніки, ПАТ "АвтоКрАЗ" представив одразу чотири свої броньовані моделі. Презентація і тестування проводилися 10 листопада в Черкаській області на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на AutoMotoClub.info.

Якщо КрАЗ Шрек і КрАЗ Фіона вже не новачки і довели свої ефективність і потужність в миротворчих місіях ООН, бойових діях на сході країни і на виконання різних завдань у Збройних Силах та Нацгвардії України, то КрАЗ Халк і КрАЗ Спартан, обладнані системою безпілотного управління, прикордонники побачили і протестували вперше. У Держприкордонслужби не приховують зацікавленість і потреба в новітній українській техніці, що, за їх словами, допоможе більш ефективно виконувати завдання по захисту кордонів країни.

Деякі прикордонні підрозділи оснащені КрАЗ Спартан і КрАЗ Кугуар, однак це далеко не та кількість, яка повною б мірі забезпечила охорону та захист державного кордону, а також виконувала завдання логістичного забезпечення. Рахунок йде на десяток, а потрібні сотні сучасних машин, щоб ефективно виконувати поставлені завдання. За відгуками прикордонників, присутніх на зборах, бронетехніка КрАЗ, яка сьогодні працює у складі прикордонних підрозділів, надійна і максимально пристосована під виконання різних завдань.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці