UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Прокуратура продовжує боротись з підприємцями, які забудовують Полтаву МАФами

Прокурори домоглися скасування ухвали Октябрського райсуду щодо надання підприємцю права власності на незаконно збудовані тимчасові споруди 

Прокуратура продовжує боротись з підприє…

За сприяння прокуратури Полтавщини скасовано ухвалу Октябрського районного суду Полтави, якою приватному підприємству було надано право власності на торгові кіоски, збудовані без дозвільних документів. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Слідством встановлено, що суд визнав за приватним підприємством право власності на збудовані ним без дозвільних документів торгові кіоски, в той час як Полтавська міськрада погодила тільки розміщення тимчасових споруд.

Виносячи вказану ухвалу, суд не встановив на підставі яких документів приватне підприємство здійснило будівництво МАФів. Не з'ясовували також ,чи є у товариства право власності або користування на земельні ділянки, на яких розміщено торгові павільйони. А при винесенні рішення було порушено права та інтереси інших не залучених до участі у справі осіб, а саме власника земельних ділянок – Полтавську міську раду, а також орган контролю у сфері містобудування – Державну архітектурно-будівельну інспекцію України.

Прокуратурою Полтавщини було внесено апеляцію щодо скасування ухвали районного суду, якою приватному підприємству надано право власності на торгові кіоски. Скаргу прокуратури задоволено у повному обсязі.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 15 листопада на сайті Полтавської міськради з'явилася петиція до міської влади №274 "Про перегляд рішення про знесення тимчасових споруд (МАФів)". Автор петиції зазначив, що малі архітектурні форми (МАФи) - це можливість швидко придбати необхідні речі чи недорого пообідати під час перерви на роботі, також це робочі місця та податки до місцевого бюджету.

А наприкінці вересня полтавці звертались до влади з петицією про знесення скандальних забудов і просили підтримати демонтаж таких споруд:
- Прибудова до екс-кінотеатру Котляревського по вул. Соборності, 31;
- Комплекс МАФів поблизу універсаму "Полтава" по вул. Івана Мазепи, 45/4;
- Кіоск на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної Сотні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook