Прокуратура продовжує боротись з підприємцями, які забудовують Полтаву МАФами

Прокурори домоглися скасування ухвали Октябрського райсуду щодо надання підприємцю права власності на незаконно збудовані тимчасові споруди 

За сприяння прокуратури Полтавщини скасовано ухвалу Октябрського районного суду Полтави, якою приватному підприємству було надано право власності на торгові кіоски, збудовані без дозвільних документів. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Слідством встановлено, що суд визнав за приватним підприємством право власності на збудовані ним без дозвільних документів торгові кіоски, в той час як Полтавська міськрада погодила тільки розміщення тимчасових споруд.

Виносячи вказану ухвалу, суд не встановив на підставі яких документів приватне підприємство здійснило будівництво МАФів. Не з'ясовували також ,чи є у товариства право власності або користування на земельні ділянки, на яких розміщено торгові павільйони. А при винесенні рішення було порушено права та інтереси інших не залучених до участі у справі осіб, а саме власника земельних ділянок – Полтавську міську раду, а також орган контролю у сфері містобудування – Державну архітектурно-будівельну інспекцію України.

Прокуратурою Полтавщини було внесено апеляцію щодо скасування ухвали районного суду, якою приватному підприємству надано право власності на торгові кіоски. Скаргу прокуратури задоволено у повному обсязі.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 15 листопада на сайті Полтавської міськради з'явилася петиція до міської влади №274 "Про перегляд рішення про знесення тимчасових споруд (МАФів)". Автор петиції зазначив, що малі архітектурні форми (МАФи) - це можливість швидко придбати необхідні речі чи недорого пообідати під час перерви на роботі, також це робочі місця та податки до місцевого бюджету.

А наприкінці вересня полтавці звертались до влади з петицією про знесення скандальних забудов і просили підтримати демонтаж таких споруд:
- Прибудова до екс-кінотеатру Котляревського по вул. Соборності, 31;
- Комплекс МАФів поблизу універсаму "Полтава" по вул. Івана Мазепи, 45/4;
- Кіоск на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної Сотні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава