ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проти Мамая соцмережами ширяться провокативні відео, а йому байдуже

Полтавський міський голова не написав до міліції жодної заяви з приводу появи чорного піару
Depo.
8 листопада 2015 11:50
ФОТО: depo.ua

З 4 листопада соцмережами шириться відео з піснею про чинного міського голову Олександра Мамая, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ОПОРУ.

Відео містить колажі з відеороликів про нього. Музична композиція з глузливим текстом виконана на мотив відомої російської пісні "Прощай". ОПОРА зазначає, що невідомі користувачі соціальних мереж порушують частину 5 статті 60 Закону України "Про місцеві вибори", де зазначено, що забороняється розповсюджувати завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюджувати завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

Це вже не перший відеоролик про Олександра Мамая, та він на них ніяк не реагує, повідомив начальник прес-служби УМВС Полтавщини Юрій Сулаєв. До міліції звернень зі скаргою не надходило. Більш того, знайти винуватців неможливо, адже сервер, з якого було викладено відео в інтернет може знаходитись за кордоном. Виявити його практично нереально.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава