Протягом доби троє мешканців Полтави отруїлися грибами

Серед постраждалих - двоє 15-річних підлітків

2 жовтня до Першої міської клінічної лікарні Полтави з попереднім діагнозом: харчове отруєння дикорослими грибами госпіталізований 26-річний мешканець Київського району Полтави. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

А до дитячої лікарні м. Полтави з попереднім діагнозом: харчове отруєння дикорослими грибами госпіталізовані двое 15-річні мешканці Подільського району Полтави. Стан здоров'я постраждалих - середньої тяжкості.

Нагадаємо, 27 вересня після вживання дикорослих грибів до реанімаційного відділення Третьої міської лікарні Кременчука була госпіталізована 48-річна місцева мешканка. 28 вересня до реанімаційного відділення Четвертої міської лікарні Полтави з попереднім діагнозом: харчове отруєння дикорослими грибами була госпіталізована 23-річна жінка. А 29 вересня до дитячої міської клінічної лікарні Кременчука з тим самим діагнозом госпіталізували п'ятирічного хлопчика, який з'їв сирий гриб невідомого походження під час прогулянки з батьками у лісі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава